BELYSNING / Golvlampor / Golvlampa 11457046
nr 1145 7046
Golvlampa
"Bumling" Ateljé Lyktan, Anders Pehrson, 1900-talets andra hälft. Svart, två ljuspunkter
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.100 kr
måndag 20 november 2017
kl 19:58:00
19/11 19:00:51
1.000 kr
20/11 17:27:01
20 nov
Retro - 50/60-tal
Läs mer om Retro - 50/60-tal